MOR_4552

מסי בא בא – היי שלום 2015, ברוכה הבאה 2016!

שם הכותב/ת:מערכת חיות הבית

צילום:מערכת חיות הבית

מורן שמעוני, מנהלת מותג רויאל קנין   צילום: שרית מור

המקום: ״חצר המלכה״, מתחם ארועים נוצץ בצומת כנות, סמוך למרכז הלוגיסטי החדש של בית ארז.  התאריך: יום חמישי, היום האחרון של השנה האזרחית 2015. השעה: קצת אחרי השעה 21:30.

תאור כללי: נשף למוזמנים בלבד, שטיח אדום בכניסה, בובת שלג מקדמת את הבאים וצמד מארחות האחת לבושה באדום והשנייה בלבן מציידות כל אורח בגביע שמפניה ובאוירה נכונה. מנגד, הבאים עוטים מלבושים חגיגיים, מסורקים ומדיפים ניחוחות יקרים הלכו וקרבו בזוגות או בחבורות אל גרם מדרגות ארוך שהוביל לחלל ״הפנטהאוז״. גלריה מסוגננת שלאורכה הוגשו טעימות ונשנושים לאורחים ההולכים וגודשים את המקום. ברקע, שני מסכים ענקיים מרצדים באדום-לבן עם תצלומים של בית ארז מכל התקופות, נוסטלגיים ועכשוויים. עיצוב הארוע הופקד בידיו של איתן טולדו, מעצב הבית של המקום ואת האוירה המיוחדת שיצר השלימה המוסיקה שתיקלטו החברים מ״ליסט הפקות״ ולא השאירה ספק בלב איש, באנו לשמוח!

מזנונוים לאורכו של האולם הציעו טעימות מגוונות בכל טעם וכמעט בכל סגנון: היו שם בשרים, מאפים, כיסנים, צמחוניים, טבעוניים וגם ללא גלוטן. לכל אחד היה מה לנשנש, והמזנונים פעלו לאורך הערב כולו. לאורך הבר הוגשו שייקים וקוקטיילים וכמובן, אלכוהול משובח.

תגידו שכבר חגגנו שנה חדשה, שאנחנו לא צריכים לאמץ מנהגים לא לנו אך לנו זה ברור שמדובר על עוד סיבה לשמוח ואם יש לנו שנה עברית חדשה לשמוח בה מדוע שלא נעשה בדיוק כך עם האזרחית? לאחר כשעה כשהתמלאה הקומה העליונה, החלו הכל עושים את דרכם למטה אל הרחבה. באמצע הרחבה החלו חברי ״קברט טוטל״ בסדרה של להטוטים בסיוע חישוק, ונתנה את אות הפתיחה לפרוץ הריקודים. בין המפזזים ברחבה עברו דיילות מצויידות באביזרים נוצצים, זוהרים מוארים וזרחניים שעד מהרה ניתלו, נלבשו, קישטו את הראשים של מרבית החוגגים. כל אותו הזמן השתוללה סופה כבדה בחוץ. לרוח המייללת לא היה סיכוי לגבור על המוסיקה ורק אלו שהעזו לצאת לסיגריה חטופה חזרו לספר מה באמת קורה בחוץ.

למסיבת סוף השנה הוזמנו כ-600 אורחים שהגיעו מכל קצוות הארץ: מאילת ודימונה שבדרום, קרית שמונה וטבריה מהצפון וכל מה שבין לבין. חברים ומכרים, ווטרינרים, ספקים ונותני שירותים וכמובן לקוחות עיסקיים מכל התחומים. אל הרחבה התוססת נדחסו כלבנים ובעלי חנויות לציוד בעלי חיים, צוות בית ארז ואנשי מפעלי-ים, חתולאים, מגדלי דגים וסתם זוחלים וגם מלווים שעד מהרה נסחפו באוירה הכללית. המוסיקה, התפאורה והאווירה הפילה את המחיצות והכל רקדו בכל.

השעון המשיך בשלו וממש לפני שהשנה מתחלפת המסכים החלו לספור את השניות כשהקהל מתלווה לספירה: תשע: שמונה… ובדיוק בחצות פרץ שירו של פארל ווילייאמס Happy כפתיחה נאותה לבאות. תותחי עשן וקונפטי ירו את מטענם ועשרות בלונים הופרחו לחלל הופכים את הרחבה לעירבוביה של אורות, צבעים ומוסיקה.

שוב נכנסו חברי ״קברט טוטל״ לפעולה ובמופע דאבל טרפז מבריק במרומי הרחבה לצלילי השיר Dimonde של ריהנה חצו את האויר והכריחו את כולם למתוח צוואר ולאמץ קצת יותר את העורף. היתה זו אולי הפעם היחידה בה הרחבה קפאה ולו לפרק זמן קצר שלאחריו מיד חודשו הריקודים ואף ביתר עוז.

הסערה המשיכה לגעוש אך באולם, העסקים שמחים כרגיל. הלילה התקדם לאיטו. השעון הראה על אחת ושתיים ולאט לאט התרוקן האולם, והאורחים מנצלים את ההפוגות בגשם והרוח עשו את דרכם אל מגרש החניה והביתה. אחרון האורחים יצא בשעה 03:00. הסערה החלה שוככת, כמו בתזמון מדוייק עם המסיבה שלנו. תם הנשף, רחבת הריקודים התרוקנה והלכה עד שעמדה ריקה. אנשי הצוות החלו לקפל את הציוד והאביזרים ואורות לבנים עלו באולם, דוחקים את צבע והמוסיקה. היתה זאת חגיגה אמיתית של אור וצבע והעיקר של חברים, חברים לעבודה ושותפים לדרך שבאו לערב אחד שכולו צבע טעמים ומוסיקה.

ונסיים במיטב האיחולים לשנה אזרחית טובה ופוריה מצוות בית ארז!

כתבות נוספות

להורדת המגזין בגרסת Pdf