3D-SACHET-EDUC_HD-CMJN

אולי יש חטיפים ממריצים נוספים בעולם אך Educ יש רק אחד

שם הכותב/ת:מערכת חיות הבית

צילום:מערכת חיות הבית

כל מי שעוסק באילוף, אג'יליטי, הצגת כלבים או בחינוך של כלבים מכיר את הבעיה היטב. הצורך לתגמל את הכלב כשביצע את המוטל עליו היטב. נכון, ניתן להגיד לו "כלב טוב" ללטף, להמריץ, לשחרר…. אך אין כמו חטיף ברגע הנכון כדי לציין את החיוב ולקבע אצל הכלב את ההתנהגות הרצויה. איך מתגמלים? במשהו טעים כמובן. יש המביאים עימם בסקוויטים מיוחדים לכלבים, חטיפי אנרגיה המכילים כמה עשרות קלוריות בכל חטיף. אפשר אמנם לחלק את חטיפי האנרגיה לכמה חלקים אך אז מסתבכים עם פירורים, מרקם שמנוני ושאר פרטים שלא משחררים אותנו לעיסוק שבו אנו צריכים להתרכז. חוץ מזה, כיצד עלינו לחשב את האנרגיה שהכלב צרך אם נאמר שמילא אחר כל הפקודות בשקיקה והיה תלמיד למופת. יש המביאים עימם נקניקים מסדרת הקבנוס. נכון שהכלב יוצא מגדרו אך אלו עתירי מלח וחומרים משמרים שרחוקים מתזונה נכונה לכלב והעלולים לגרום לשלשולים. מצדדי התמריצים החלביים מתרכזים בגבינה צהובה, אך באקלים חמים כמו שלנו עד מהרה גם פרמזן קשה תהפוך לעיסה ריחנית ודביקה.

מחלקת הפיתוח של רויאל קאנין משיקה ברחבי העולם בימים אלו את ה-Educ, חטיף מתגמל בריא, יעיל, שימושי ונוח שאינו משפיע כמעט על הערך הקלורי היומי ולא ישנה את המשטר התזונתי. ה-Educ אינו שמנוני, בעל מרקם נעים ההופך בפיו של הכלב למעין טופי, מעניקה לכלב חוויה חושית מורכבת יותר מאשר חטיף רגיל. גודלו של ה-Educ קטן, משקלו גרמים אחדים והוא מכיל רק כ-2.5 קלוריות, עובדה המאפשרת את השימוש בו לאורך כל השיעור מבלי הצורך לתת דין וחשבון על הקלוריות.

שמו של החטיף החדש הוא קיצור המילה Education ואכן הצורך בלימוד ובתגמול תלוי גיל ובחלק גדול מהשיעורים שאנו מעבירים התלמידים שלנו הם גורים. חשיבות איכות החטיף לגור חשוב שבעתיים וה-Educ מתאים גם לגורים בהיותו חוויה נעימה ותגמול איכותי בלי לפגוע או להעמיס על מערכת העיכול של הכלב.

Educ משווק בשקיות של 50 גר' אטומות ונוחות לפתיחה חוזרת ולשימוש, אינו משאיר עקבות בכיס או תחושה שמנונית באצבעות, גודלו כמחצית מטבע שוקולד של חנוכה והכלבים פשוט משתגעים עליו.

ניתן להשיג בכל חנויות המחמד, מתאים לכל הגילים, גם לגורים.

אחד הפטנטים הטובים ביותר באילוף הוא מתן חיזוק חיובי לכלב שמבצע את מה שבקשתם ממנו. חטיף טעים יעצים את החוויה. בכל פעם שהכלב  יבצע נכון את מבוקשינו אנו נעניק לו חיזוק חיובי טעים. ה-Educ הוא המוצר האידאלי לכך

 

 

 

למציגים בתערוכות, ה-Educ מהווה בשורה של ממש, לא מלכלך, לא שמנוני ולא דביק, נכנס לכל כיס, גם זה של הז'קט המהודר, לא משאיר ריח ולא מחייב להישמר בקרור. הוסיפו לזה את העובדה שהכלב פשוט אוהב את ה-Educ, הרי שיש לנו ממש "אס" בשרוול.

 

 

 

Educ 5 גר' שהם פיתרון מושלם

33 יח' Educ = ל-20 גר' גבינה צהובה

40 יח' Educ = נקניקיה רגילה

54 יח' של Educ = 20 גר' פסטרמה

 

 

 

למרות ש-Educ מכיל רק %1 שומן הוא טעים מאוד לכלב

כתבות נוספות

להורדת המגזין בגרסת Pdf